Запрошуємо взяти участь в українсько-чеській програмі експертної підтримки проєвропейських організацій України

Мережа проєвропейських організацій України та Інститут Європейської політики "EUROPEUM" (Чехія) запрошують взяти участь в українсько-чеській програмі експертної підтримки проєвропейських організацій України у сфері європейської інтеграції. Програма експертної підтримки проєвропейських організацій України здійснюється в рамках проекту "Посиленняспроможності проєвропейських громадських організацій України впливати на процес європейської інтеграції та формувати підтримку європейського курсу серед населення України", за підтримки МФ "Відродження" та Міністерства закордонних справ Чеської республіки.

Мережа проєвропейських організацій України та Інститут Європейської політики “EUROPEUM” (Чехія) пропонують взяти участь в українсько-чеській програмі експертної підтримки проєвропейських організацій України у сфері європейської інтеграції.

Програма спрямована на розвиток співпраці між українськими та чеськими громадськимиорганізаціями, підвищення спроможності проєвропейських організацій України впливати на процес європейської інтеграції та формувати підтримку європейського курсу серед населення України. Програма є результатом українсько-чеської конференції з побудови партнерства, що відбулась у Донецьку з 18 по 20 червня 2008 року.

Експерти надаватимуть підтримку в таких сферах діяльності:

– Розробка та впровадження ефективних стратегій та методів підвищення рівня обізнаності громадськості з питань європейської інтеграції;

– Здійснення громадського моніторингу діяльності місцевих органів влади, спрямованої на підтримку відносин з Європейським Союзом, реформування процедур та практик місцевих органів влади у відповідності до стандартів ЄС та інформування населення про європейську інтеграцію;

– Налагодження мережевої співпраці серед НУО;

– Побудова партнерства між НУО та іншими зацікавленими сторонами (ЗМІ, профспілки, бізнесові організації, посольства, мозкові центри) у сфері європейської інтеграції;

– Активізація мережевої співпраці та розбудова партнерства на європейському рівні задля лобіювання європейських прагнень України.

Організації, які бажають взяти участь у програмі повинні:

• Мати досвід роботи у сфері європейської інтеграції;

• Мати можливість спілкуватись англійською або чеською мовами;

• Бути готовою в період з кінця жовтня до середини грудня протягом 10 днів приймати експерта в своїй організації;

• Бути готовою запроваджувати і поширювати досвід, отриманий від експерта;

• Заповнити заявку на участь у програмі та надіслати її до Донецького молодіжного дебатного центру до 18:00 15 жовтня 2008 року електронною поштою у прикріпленому файлі на адресу debate@cent.dn.ua з темою повідомлення “expert_hosting”, або факсом на номер (062) 385 98 39

Умови участі:

В рамках програми покриваються дорожні витрати експертів та витрати, пов’язані з проживанням та харчуванням експертів.

Перевага надаватиметься кандидатам, які представляють організації, що є членами Мережі проєвропейських організацій України.

Програма експертної підтримки проєвропейських організацій України здійснюється в рамках проекту “Посилення спроможності проєвропейських громадських організацій України впливати на процес європейської інтеграції та формувати підтримку європейського курсу серед населення України”, за підтримки МФ “Відродження” та фінансовоїпідтримки Міністерства закордонних справ Чеської республіки.

Анкета учасника

Дарина Наконечна, координатор проектів Європейської програми
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: nakonechna@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: