Запрошуємо громадські організації обговорити рівень послуг у сфері психічного здоров’я

17 травня в Києві програмна ініціатива «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження» запрошує предстваників громадянського суспільства зустрітись, щоб оцінити залученість громадськості до формування публічної політики у сфері охорони психічного здоров’я. Також учасники матимуть нагоду обмінятись інформацією про наявні сервіси, ініціати та донорську допомогу в сфері психічного здоров'я.

17 травня в Києві програмна ініціатива «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження» запрошує предстваників громадянського суспільства зустрітись, щоб оцінити залученість громадськості до формування публічної політики у сфері охорони психічного здоров’я. Також учасники матимуть нагоду обмінятись інформацією про наявні сервіси, ініціати та донорську допомогу в сфері психічного здоров’я. 

Реєстрація для участі обов’язкова: https://goo.gl/tqN9Ss. Зареєстровані учасники отримають лист-підтвердження з деталями про місце проведення.

Розклад: 

09:00 –10:00 Реєстрація учасників. 

10:00 –13:00 Обговорення рівня послуг у сфері психічного здоров’я. Представлення наявних проектів та сервісів. 

13:00 – 14:00 Обідня перерва.

14:00 – 16:00  Продовження обговорення. Підведення підсумків. 

Організаційний комітет запрошує одного представника від організації та гарантує відшкодування витрат на проїзд для учасників з інших міст. 

Контактна особа: Марина Новак, novakdreamwork@gmail.com, +38 096 203 80 00. ​

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: