Запрацювала навчально-інформаційна платформа Custody Records, розроблена за підтримки Фонду

У презентації  взяли участь начальник Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини Нацполіції Руслан Горяченко,  директор програми «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» Роман Романов та директор Всеукраїнського благодійної організації «Українська фундація правової допомоги» Микола Сіома, – повідомляє сайт Національної поліції.

нацполіція презентувала навчально-інформаційну платформу custody records

Руслан Горяченко зазначив, що реформування поліції триває, тож у відомстві  впроваджуються   нові проєкти для  якісного забезпечення прав людини. 

нацполіція презентувала навчально-інформаційну платформу custody records

«Один з успішних проєктів – це  система  Custody Records. Система    впроваджена поліцією спільно з громадськими організаціями. Вона ефективно працює вже в 66 районних відділках поліції», – наголосив Руслан Горяченко.

Він додав, що для ефективної роботи з системою Custody Records  Департаментом головної інспекції та дотримання прав людини Нацполіції спільно з ВБО «Українська фундація правової допомоги та програми «Права людини і правосуддя» та програми «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» створено навчально-інформаційну платформу Custody Records.

Функціонал платформи складається з двох основних компонентів: портал про новини щодо роботи системи Custody Records  та навчальна платформа посилення рівня захисту для поліцейських. 

Відтак на вебпорталі поліцейські  проходитимуть спеціальні  навчальні курси для підвищення професійних навичок щодо забезпечення  прав і свобод людини, протидії злочинності  тощо.  Водночас  платформа передбачає розміщення інформації, яка стосується дотримання прав людини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: