Запорізьким науковцям представлять можливості для міжнародної співпраці

25 листопада з 14:00 до 16:00 у Запоріжжі відбуватиметься просвітницько-інформаційний семінар “Сьома Рамкова програма Європейського Союзу з досліджень і технологічного розвитку – реальний крок до міжнародної співпраці”

25 листопада з 14:00 до 16:00 у Запорізькому національному технічному університеті (ауд. 253) відбуватиметься просвітницько-інформаційний семінар “Сьома Рамкова програма Європейського Союзу з досліджень і технологічного розвитку – реальний крок до міжнародної співпраці”. Захід організовують ЗНТУ, Запорізький державний центр науки, інновацій і інформатизації, Центр європейської інформації в Запоріжжі за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

До участі в семінарі запрошують зацікавлених науковців, молодих учених, викладачів, членів студентських наукових товариств, студентів.

Буде виголошено доповіді на такі теми:
• Стислий огляд Сьомої Рамкової програми ЄС щодо відкритих для українських науковців можливостей із питань міжнародної співпраці.
• Проектна пропозиція від українського науковця: ідея, зміст, форма.
• Можливості програми “Люди” (“People”) для українських науковців, відкриті конкурси.
• Практичний досвід науковців ДП “Івченко-Прогрес” щодо використання можливостей для участі у проектах РП6, РП7.

Центр європейської інформації в Запоріжжі
Володимир Волох
096 292 58 87
humans@ukr.net

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: