Запорізька молодь дізналася про можливості співпраці у сфері євроінтеграції

У Запоріжжі відбувся круглий стіл “Україна та ЄС: від партнерства до асоціації. Роль молоді у процесах європейської інтеграції України”

7 вересня в Запоріжжі відбувся круглий стіл “Україна та ЄС: від партнерства до асоціації. Роль молоді у процесах європейської інтеграції України”. Захід організував Центр європейської інформації в Запоріжжі й управління сім’ї, молоді та спорту Запорізької обладміністрації спільно з Запорізьким обласним центром молоді та Громадською радою при Запорізькій ОДА за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

В обговоренні брали участь представники молодіжних громадських організацій, студентство та молодь. Експертами були лідери регіональних громадських організацій, сферою діяльності яких є європейська інтеграція України та міжнародна співпраця.

Лідер МГО “Рада студентів технічних вузів Європи” Варвара Бєженова розповіла, як її організація сприяє отриманню студентами якісної додаткової освіти через міжнародну співпрацю з європейськими вишами. Також, за її словами, організація постійно бере участь у публічному експертному обговоренні освітньої реформи в контексті Болонського процесу.

Регіональний лідер ММГО “Європейський молодіжний парламент – Україна” Вікторія Грубась презентувала організацію як одну з найбільших європейських платформ для політичних дебатів, міжкультурних взаємодій, політико-виховної роботи й обміну ідеями серед молоді Європи. Вона запропонувала молоді співпрацювати з Європейським молодіжним парламентом через регіональний осередок і представляти Україну на сесіях ЄМП, долучатися як добровольці до програм європейських інституцій і таким чином сприяти процесам євроінтеграції України.

Програму “Молодь у дії” презентувала голова обласного осередку ВМГО “Європейська молодь України” Катерина Коротченко. Вона звернула увагу на можливості міжнародної співпраці для молоді України. Також вона розповіла про участь у молодіжних обмінах і міжнародній волонтерській діяльності та про переваги такої діяльності для молоді України.

Президент МГО “КСІМ” Світлана Чалова зауважила, що на сьогодні в Запоріжжі євроінтеграційна діяльність студентських і шкільних організацій проходить майже відокремлено, тому є потреба формувати мережеву співпрацю організацій, які опікуються процесами європейської інтеграції України.

Контакти: Центр європейської інформації в Запоріжжі, Володимир Волох, 096 29 25 887, humans@ukr.net

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: