Законопроект про порядок організації та проведення мирних заходів буде доопрацьовано

У Комітеті Верховної Ради з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин створено робочу групу для доопрацювання законопроекту про порядок організації та проведення мирних заходів №2450

У Комітеті Верховної Ради з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин створено робочу групу для доопрацювання законопроекту про порядок організації та проведення мирних заходів №2450. До її складу увійшов директор програми “Верховенство права” “Міжнародного фонду “Відродження” Роман Романов.

Крім нього, громадський сектор у робочій групі представляють:
– Аркадій Бущенко, експерт Української Гельсінської спілки з прав людини;
– Михайло Камєнєв, заступник голови ГО “Фундація регіональних ініціатив”;
– Роман Куйбіда, експерт Центру політико-правових реформ;
– Михайло Лебідь, член правління Інституту “Республіка”;
– Володимир Чемерис, голова правління Інституту “Республіка”.

До складу робочої групи також увійшли народні депутати – члени Комітету, працівники Секретаріату Комітету, Адміністрації Президента, Кабінету Міністрів, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства юстиції.

3 березня до Комітету офіційно надійшов спільний висновок Венеціанської комісії та ОБСЄ / Бюро демократичних інститутів і прав людини стосовно згаданого законопроекту. У документі висловлено низку рекомендацій, які потребують регулювання. 15 березня Верховна Рада доручила Комітету доопрацювати та внести законопроект на повторне друге читання.

Комітет Верховної Ради з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин
Алла Чигрин
(044) 255 40 68
chihrin@rada.gov.ua

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: