Захист від кримінального обвинувачення: як зробити його доступним для кожного?

Опубліковано звіт про діяльність Офісів громадського захисту у 2010 році "Захист від кримінального обвинувачення: як зробити його доступним для кожного?".

Опубліковано звіт про діяльність Офісів громадського захисту у 2010 році “Захист від кримінального обвинувачення: як зробити його доступним для кожного?“.

Незважаючи на конституційні та міжнародні зобов’язання України, практика надання безоплатної правової допомоги в Україні визнається багатьма міжнародними та українськими фахівцями як незадовільна, обмежена та така, що не відповідає мінімальним європейським стандартам забезпечення доступу особи до правосуддя. Відсутня належна законодавча база регулювання сфери надання безоплатної правової допомоги в Україні. Європейський суд все частіше звертає увагу на порушення Україною права на правову допомогу.

Частково вирішити проблему доступної безоплатної праовової допомоги у кримінальних справах покликані Офіси громадського захисту. , йдеться у звіті. У документі наводиться досвід діяльності Офісів із надання безкоштовної правової допомоги, розповідається про принципи роботи цих Офісів, досвід успішних справ, статистика звернень та інформація про клієнтів Офісів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: