Закарпатській молоді презентують конкурс “Україна в Європі, Європа в Україні”

11 листопада о 15:00 в Ужгороді відбудеться прес-конференція з нагоди оголошення конкурсу пошукових і творчих робіт “Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді 2011-2012” серед учнівської та студентської молоді

11 листопада о 15:00 у приміщенні Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Федора Потушняка відбудеться прес-конференція з нагоди оголошення конкурсу пошукових і творчих робіт “Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді 2011-2012” серед учнівської та студентської молоді. Відповідний проект здійснюють Товариство “Український народний дім у Чернівцях”, Регіональна спілка “Справа Кольпінга” та Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Метою конкурсу є покращення обізнаності молоді щодо історико-культурної приналежності України, її окремих регіонів і міст до Європи.

Тематика робіт:
– європейські культурно-історичні та торговельно-економічні зв’язки регіонів України;
– загальний розвиток історії та культури регіонів України в європейському контексті;
– внесок представників України в розвиток європейської культури та представників інших країн Європи в історію України, її регіонів і окремих міст.

Товариство “Український народний дім у Чернівцях”
Валерія Руссу, 095 412 46 87
Тетяна Ігнатьо, 050 956 40 81

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: