Закарпатським ромам роздано харчові та гігієнічні пакети

Закарпатський обласний благодійний фонд “Ромське довге життя” провів благодійну акцію для найбідніших сімей ромської громади, яким було роздано харчові та гігієнічні пакети

Закарпатський обласний благодійний фонд “Ромське довге життя” провів благодійну акцію для найбідніших сімей ромської громади, яким було роздано харчові та гігієнічні пакети. Акцію підтримала Антикризова гуманітарна програма та програма “Рома України” Міжнародного фонду “Відродження”.

Передусім отримали допомогу сім’ї, діти з яких навчаються в дошкільному навчальному закладі “Рома”, що вже декілька років діє при ЗОБФ “Ромське довге життя”. Пенсіонерам і інвалідам пакети з харчуванням і гігієнічними засобами доставили безпосередньо додому.

Контакти: ЗОБФ “Ромське довге життя”, (03122) 3 61 56, 050 569 48 84, bf_gena@mail.ru

***

Антикризова гуманітарна програма надає підтримку соціальним, культурницьким і гуманітарним проектам, націленим на збереження освітніх і оздоровчих програм для дітей і молоді з сільської місцевості та депресивних регіонів, а також на збереження селищних культурницьких інституцій, перетворення їх на центри громадської активності та дитячої позашкільної зайнятості.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: