Загрози для благодійності в Україні: прес-конференція

5 вересня з 11:00 до 12:00 в Києві (ІА “Укрінформ”, вул. Богдана Хмельницького, 8/16) відбуватиметься прес-конференція, присвячена Міжнародному дню благодійності та ситуації з благодійністю в Україні

5 вересня з 11:00 до 12:00 в Києві (ІА “Укрінформ”, вул. Богдана Хмельницького, 8/16) відбуватиметься прес-конференція, присвячена Міжнародному дню благодійності та ситуації з благодійністю в Україні.

Під час заходу буде розглянуто розвиток благодійності в Україні, а також потенційні наслідки запровадження змін до закону “Про благодійну діяльність та благодійні організації”, які запропонував Кабінет Міністрів улітку цього року.

Крім того, учасники прес-конференції оприлюднять відкритий лист – заклик не включати до порядку денного Верховної Ради законопроекту Кабінету Міністрів №3100 про обов’язкове нотаріальне посвідчення договорів про благодійну пожертву коштів на суму від 850 грн.

У прес-конференції візьмуть участь:
– Анна Гулевська-Черниш, директор Українського форуму благодійників;
– Ольга Кудіненко, засновниця Інтернет-проекту “Таблеточки”;
– Максим Лациба, керівник програми розвитку громадянського суспільства Українського незалежного центру політичних досліджень;
– Даша Малахова, директор Благодійного фонду “Інтер” – дітям”;
– Христина Калюжна, важкохвора дівчинка (10 років), та її мама Олена Калюжна.

Міжнародний день благодійності відзначають щороку 5 вересня, у річницю смерті Матері Терези, з ініціативи Генеральної Асамблеї ООН.

Контакти:
Український форум благодійників
Дар’я Непочатова
066 767 63 51
(044) 425 92 94
dasha.nepochatova@ufb.org.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: