Забезпечення якості правової допомоги у кримінальних справах: національний круглий стіл

23 липня о 10:00 у Києві (готель “Radisson Blu”, вул. Ярославів Вал, 22) відбудеться національний круглий стіл “Забезпечення якості правової допомоги у кримінальних справах”

23 липня о 10:00 у Києві (готель “Radisson Blu”, вул. Ярославів Вал, 22) відбудеться національний круглий стіл “Забезпечення якості правової допомоги у кримінальних справах”. Захід проводить програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” спільно з Українською фундацією правової допомоги й Українською Гельсінською спілкою з прав людини за підтримки Міністерства юстиції, Координаційного центру з надання правової допомоги та Національної асоціації адвокатів України.

Під час круглого столу буде представлено результатами пілотного оцінювання адвокатів, яке тривало в 10 регіонах України з 10 червня до 5 липня. Оцінювання було спрямовано на вироблення й тестування критеріїв ефективності системи безоплатної правової допомоги, яка розпочала роботу з 1 січня 2013 року.

Фахівці обговорюватимуть питання управління системою безоплатної правової допомоги та питання незалежності й конфіденційності в роботі адвокатів.

Учасники:
– Лідія Ізовітова, голова Національної асоціації адвокатів України;
– Інна Ємельянова, перший заступник Міністра юстиції;
– Роман Романов, директор програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”;
– Аркадій Бущенко, виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини;
– Микола Сіома, директор Української фундації правової допомоги;
– Андрій Вишневський, директор Координаційного центру з надання правової допомоги;
– Роджер Сміт, голова організації “Justice” (Велика Британія);
– Надія Хріптієвські, адвокат (Молдова).

Крім того, у заході візьме участь представник Ради правової допомоги (Нідерланди) й адвокати, які брали участь у пілотному оцінюванні.

Під час заходу о 10:30 відбудеться підхід до преси.

Акредитація обов’язкова. Вона триває до 17:00 22 липня.

Контакти:
Українська фундація правової допомоги
Юлія Зінькевич
067 479 14 30
pr-ulaf@gmail.com

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: