За якими правилами Україна вибиратиме парламент у 2012 році?

9 листопада з 10:00 до 12:00 в Києві відбудеться громадський форум “За якими правилами Україна вибиратиме парламент у 2012 році?”

9 листопада з 10:00 до 12:00 у секційній залі великого конференц-залу Національної академії наук України (вул. Володимирська, 55, 3-й поверх) відбудеться громадський форум “За якими правилами Україна вибиратиме парламент у 2012 році?” Захід організовують Громадська експертна рада при Українській частині Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС (ГЕР при УЧК), партнерство “Новий громадянин” та Громадський консорціум виборчих ініціатив у межах проекту “Створення платформи аналізу євроінтеграційної політики України в рамках діяльності Громадсько-експертної ради при УЧК” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Мета форуму – створити незалежний відкритий майданчик для публічного обговорення ризиків і загроз, які містить законопроект “Про вибори народних депутатів України” (№9265-1 від 10 жовтня 2011 року).

Свій погляд на те, яка виборча система може забезпечити демократичні та прозорі вибори в Україні, висловлять громадські експерти та представники міжнародних інституцій. До розмови запрошено також представників провладних та опозиційних політичних партій.

Під час заходу буде презентовано результати громадської експертизи нового законопроекту й аналіз врахування оцінки Венеціанської комісії й Міжнародної фундації виборчих систем (IFES). Також експерти нададуть рекомендації щодо вдосконалення законопроекту та подальших дій майбутніх спостерігачів, громадських активістів і представників міжнародних організацій.

Робочі мови форуму – українська й англійська (синхронний переклад).

Для участі в заході слід зареєструватися.

Програма форуму

ГЕР при УЧК
Любов Акуленко
(044) 254 63 09
liubov.akulenko@gmail.com

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: