За підтримки Міжнародного фонду «Відродження» мешканці Мелітополя провели суботнік

У Мелітополі 6 листопада, в суботу, на одній з вулиць міста на прибудинковій території ОК «Рассвет» мешканці провели заходи з комплексного озеленення подвір’я.

Учасники акції, що відбулася в рамках проекту «Поліпшення умов проживання шляхом благоустрою території», висадили 21 дерево, 80 різних елітних кущів, 10 хвойних саджанців та 8 кущів троянд.

Суботнік став можливим завдяки фінансовій підтримці Запорізького обласного і Мелітопольського міського фондів охорони довкілля та коштів міні-грантової програми «Створення сприятливих умов для організації та функціонування ОСББ м. Мелітополя», що фінансується програмою «Посилення впливу громадського суспільства» Міжнародного фонду «Відродження».

Реалізація проекту «Поліпшення умов проживання шляхом благоустрою території» є яскравим прикладом того, як мешканці багатоквартирного будинку поступово з простих споживачів послуг перетворюються на активних небайдужих громадян, здатних об’єднати зусилля, залучати ресурси та привертати увагу влади заради спільного вирішення власних проблем.

Детальну інформацію можна отримати у головних виконавців проекту:

Керівник проекту – Ірина Сінделі – т. (0619) 43-26-59, e-mail: MelitopolOsbb@mail.ru,

менеджер проекту – Оксана Логан – 096-28-14-142.

 

* * *

Метою проекту «Створення сприятливих умов для організації та функціонування ОСББ м. Мелітополя», що здійснюється Асоціацією «Власники житлових будинків Мелітополя» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», є підтримка громадських ініціатив, спрямованих на створення сприятливих умов для організації та функціонування ОСББ м. Мелітополя.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: