За підсумками святкування Днів Європи вийде друком збірка історій успіху

У Кременчуці (Полтавська область) відбулася підсумкова конференція Центрів європейської інформації України та партнерських організацій – учасників кампанії “Я поділяю європейські цінності”

14-15 червня в Кременчуці (Полтавська область) відбулася підсумкова конференція Центрів європейської інформації України та партнерських організацій – учасників кампанії “Я поділяю європейські цінності”. Захід пройшов за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Було зазначено, що громадським організаціям цього року нарешті вдалося відійти від формальності у відзначенні Днів Європи, а провести свято щиро й за європейськими стандартами. До Форуму Мережі ЦЄІ України буде надруковано збірку історій успіху, яка міститиме також методичні рекомендації з організації та проведення Днів Європи у форматі “Я поділяю європейські цінності”. На черзі видання тематичних календарів.

Центри дійшли згоди, що інформування про європейські цінності та стандарти може бути дієвим механізмом формування європейської ідентичності українського суспільства. Тож гасло “Я поділяю європейські цінності” було обрано для інформаційної кампанії Мережі ЦЄІ України та відзначення Днів Європи в Україні наступного року.

Формат святкування Днів Європи цього року передбачав популяризацію європейських цінностей, які записані в Договорі про ЄС, – поваги до людської гідності, свободи, демократії, рівності, верховенства права та дотримання прав людини, включно з правами меншин. Кампанія “Я поділяю європейські цінності” об’єднала мешканців Вінниці, села Ганнівка Добропільского району Донецької області, Дніпропетровська, Запоріжжя, Івано-Франківська, Канева, Кременчука, Луганська, Львова, Миколаєва, Ровеньок Луганської області, Охтирки Сумської області, Самбору Львівської області, Сімферополя, Сум, Херсона, Хмельницького, Черкас, Чернівців і Чернігова.

Контакти: Мережа центрів європейської інформації України, ukrcei@gmail.com

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: