З нагоди Дня Європи у Криму відбудеться кінофестиваль

17-19 травня в Сімферополі відбудеться кінофестиваль із нагоди святкування Дня Європи у Криму

17-19 травня в Сімферополі, в арт-центрі “Карман” (вул. Карла Маркса, 3), відбудеться кінофестиваль із нагоди святкування Дня Європи у Криму. 19 травня в межах заходу Сімферопольська міська громадська молодіжна організація “Світло” презентує аматорський фільм власного виробництва. Стрічку знято за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Тематика фільмів кінофестивалю – життя в європейському місті та життя пересічного європейця. Загалом буде показано 6 фільмів. Перед кожним показом виступатимуть фахівці з культурних та інших питань, які розповідатимуть про Європу та європейські цінності в сучасному світі. Після закінчення кожної стрічки відбудеться її обговорення.

На фестиваль для обговорення фільмів буде запрошено європейську молодь (волонтерів НУО з Європи, студентів з Європи, які проходять практику у Криму, та ін.). Вхід на кінофестиваль вільний.

Сімферопольська міська молодіжна громадська організація “Світло”
(0652) 70 60 73
svitlo.simferopol@gmail.com

***

Мета Європейської програми  – сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: