Юрій Шевельов і війна пам’ятей, або Кому заважає європейська Україна?

18 грудня о 18:00 у Києві відбудеться обговорення “Юрій Шевельов і війна пам'ятей, або Кому заважає європейська Україна?”

18 грудня о 18:00 у Києві (книгарня “Є”, вул. Лисенка, 3) відбудеться обговорення “Юрій Шевельов і війна пам’ятей, або Кому заважає європейська Україна?” Захід проводить книгарня “Є” та видавництво “Комора” в межах проекту “Гід по Шевельову”, який підтримує Міжнародний фонд “Відродження”.

В обговоренні беруть участь письменниця Оксана Забужко та мовознавець Лариса Масенко.
 
Захід приурочено до 105-ліття з дня народження Юрія Шевельова – одного з найвидатніших мовознавців ХХ століття, провідного еміграційного літературознавця й культуролога, професора Колумбійського університету в Нью-Йорку.

Нагадаємо, проект “Гід по Шевельову” – це серія культурних та освітніх заходів, які дадуть змогу українському суспільству більше дізнатися про постать і здобутки видатного вченого й інтелектуала. У межах проекту підготовано перероблене й доповнене видання “Оксана Забужко, Юрій Шевельов. Вибране листування на тлі доби: 1992-2002. З доданими творами, коментарями, причинками до біографії та іншими документами”.

Контакти:
Видавництво “Комора”
Оксана Щур
066 174 11 95
oksana.schur@gmail.com

***

Місія Міжнародного фонду “Відродження” – фінансово й організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: