Юристів правових центрів запрошують на навчальний семінар

29-30 січня відбудеться навчальний семінар для юристів Центрів правової інформації та консультацій і приймалень Української Гельсінської спілки з прав людини

29-30 січня відбудеться навчальний семінар для юристів Центрів правової інформації та консультацій і приймалень Української Гельсінської спілки з прав людини. Захід проводить Українська Гельсінська спілка з прав людини спільно з програмою “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Семінар буде присвячено набуттю чинності низки важливих законів, зокрема “Про громадські об’єднання” та “Про гарантії держави щодо виконання судових рішень”.

Заплановано участь у семінарі представників Департаменту легалізації об’єднань громадян, державної реєстрації друкованих ЗМІ й інформагентств, а також Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини.

Контакти:
Українська Гельсінська спілка з прав людини
(044) 417 41 18

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: