Юристів і громадських активістів запрошують у Мережу захисників права на доступ до інформації

Інститут Медіа Права формує Мережу захисників права на доступ до інформації

Інститут Медіа Права формує Мережу захисників права на доступ до інформації. Ініціативу підтримує програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Інститут збирає робочі контакти медіа-юристів, адвокатів і громадських діячів, які спеціалізуються в галузі доступу до публічної інформації, та закликає всіх охочих приєднатися до цієї ініціативи. Щоб стати учасником Мережі, кандидат повинен мати досвід у сфері захисту права на доступ до публічної інформації та бути готовим брати активну участь у діяльності Мережі.

Охочим слід заповнити анкету та надіслати її разом із резюме (до однієї сторінки) на електронну адресу prozori@medialaw.kiev.ua з позначкою “АнкетаМережі_(Ваше прізвище)”.

У рамках Мережі досвідчені юристи, адвокати та громадські діячі надаватимуть письмові й усні консультації щодо захисту права на доступ до публічної інформації, а також здійснюватимуть юридичний супровід відповідних судових справ.

Інститут Медіа Права забезпечує постійне спілкування членів Мережі між собою для підтримки зв’язків і консолідації зусиль. Для цього сформовано спеціалізовану розсилку та створено групу в мережі “Facebook”. Також Інститут регулярно готує інформаційні матеріали з юридичних питань доступу до інформації та поширює їх серед учасників Мережі.

Заява на надання допомоги

Інститут Медіа Права
Анна Балацька
066 381 90 68
anna@medialaw.kiev.ua

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: