“Юридична служба для львів’ян” захищає права дітей війни

Із травня до вересня до Центру правової інформації та консультації “Юридична служба для львів’ян” надійшло 855 звернень від мешканців щодо статусу дітей війни

Із травня до вересня до Центру правової інформації та консультації “Юридична служба для львів’ян” надійшло 855 звернень від мешканців щодо статусу дітей війни. Центр створено з ініціативи ГО “Самопоміч” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” та Львівської міської ради.

Юристи надають цим категоріям громадян усні та письмові консультації. У разі невиплати щомісячної державної соціальної допомоги до пенсії дітям війни фахівці складають адміністративний позов про визнання дій Пенсійного фонду протиправними та про необхідність нарахування виплат.

Прийом мешканців відбувається по буднях із 10:00 до 17:00 у 115-му кабінеті Львівської міської ради (пл. Ринок, 1). Обідня перерва з 13:00 до 14:00. Попередній запис телефоном (032) 297 57 37.

Згідно зі ст. 6 закону “Про соціальний захист дітей війни”, дітям війни пенсії, щомісячне довічне грошове утримання чи державна соціальна допомога, яку виплачують замість пенсії, підвищуються на 30% від обсягу мінімальної пенсії за віком.

Центр правової інформації та консультації
“Юридична служба для львів’ян”
(032) 297 57 37

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: