“Юридична служба для львів’ян” надаватиме безкоштовні консультації в мікрорайонах

Центр правової інформації “Юридична служба для львів’ян” надаватиме безкоштовні консультації в мікрорайонах Львова

Центр правової інформації “Юридична служба для львів’ян” надаватиме безкоштовні консультації в мікрорайонах Львова. Діяльність Центру підтримує ГО “Самопоміч” за сприяння програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Щомісяця в різних районах міста відбуватимуться семінари з правових питань. Наступний захід відбудеться в Залізничному районі 6 жовтня. Про зустрічі з юристами львів’яни можуть дізнатися в газеті “Самопоміч” і районних Центрах обслуговування мешканців.

Відвідувачі семінарів зможуть отримати консультації з соціального, трудового, цивільного, сімейного права, а також допомогу у вирішенні житлово-комунальних проблем. Зустрічі з мешканцями проводитимуть представники соціального захисту, Пенсійного фонду, ЖЕКів і влади міста.

Юридичні консультації можна отримати також в офісах “Самопомочі” (вул. Карбишева, 8; пл.Ринок, 1, каб. 115) і на гарячій лінії (032) 297 1000.

Центри правової інформації “Юридична служба для львів’ян” працюють на новому Львові та в центрі міста, а також при районних адміністраціях. До “Самопомочі” щодня по юридичну допомогу звертаються близько 50 людей.

ГО “Самопоміч”,
Людмила Гришко,
097 20 99 980

{qtube vid:= WwotxVMnark w:=320 h:=240 b:=1  ap:=0 rel:=0}

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: