“Юридична клініка: що це для нас і чому ми тут?” Конкурс студентських робіт

Асоціація юридичних клінік України проводить конкурс студентських робіт “Юридична клініка: що це для нас і чому ми тут?”

Асоціація юридичних клінік України проводить конкурс студентських робіт “Юридична клініка: що це для нас і чому ми тут?” Роботу Асоціації координує Українська фундація правової допомоги за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Конкурс проходить у всіх вишах, де є юридичні клініки. До участі в ньому запрошують студентів юридичних спеціальностей, залучених до роботи юридичних клінік.

Конкурсну роботу має бути написано у формі есе. Есе має бути присвячено діяльності юридичної клініки, важливості отриманого досвіду для студента, професійним навичкам, які було здобуто під час роботи й навчання в юридичній клініці, а також містити роздуми щодо важливості юридичних клінік у соціально-правових реаліях сьогодення. Текст має бути українською мовою, 12-м кеглем, шрифт Times New Roman, з одинарним інтервалом, обсягом 3-5 тис. знаків.

Критерії оцінки конкурсних робіт: оригінальність подання, логічність викладу, наявність історії успіху, чітко виражена позиція автора, приклад із практики роботи в юридичній клініці, що ілюструє найбільш вагомий досвід, отриманий студентом.

Конкурсні роботи слід надсилати на електронну пошту pr.law.clinic@gmail.com до 17 лютого з зазначенням у темі листа “Конкурс робіт юридичних клінік України”. Разом з есе потрібно подати заповнену аплікаційну форму.

Оцінювати конкурсні роботи будуть залучені члени правління Асоціації юридичних клінік України та представники громадських організацій. Авторів найкращих творів нагородять цінними призами. Головний переможець отримає спеціальний приз – участь у міжнародній щорічній конференції з розвитку юридичних клінік. Також найкращі твори буде використано при підготовці публікацій (буклетів про діяльність юридичних клінік України) і надруковано в регіональних ЗМІ.

Результати конкурсу буде оголошено 27-28 лютого.

Нагородження переможців відбудеться в Києві в березні. У ньому візьмуть участь 10 найкращих авторів творів, представники громадських організацій та Асоціації.

Контакти:
Асоціація юридичних клінік України
Оксана Тарапатова
(044) 280 67 40
pr.law.clinic@gmail.com

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: