YouControl допоможе Фонду “Відродження” перевіряти ГО до надання гранту

YouControl та Міжнародний фонд “Відродження” починають співпрацю. Завдяки даним із системи Фонд зможе перевіряти кандидатів на фінансування та інших партнерів. 

14 січня YouControl та Міжнародний фонд “Відродження” підписали меморандум про співпрацю. Фонд працює в Україні ще з 1990 року і залишається однією з найбільших благодійних організацій в нашій країні. Він щороку підтримує понад 400 різних проектів, а за 29 років роботи вклав у розвиток української демократії більше $230 млн. Загалом діяльність “Відродження” спрямована на розбудову в Україні відкритого суспільства де кожен почує себе гідно, а влада є прозорою та відповідальною.

За домовленостями у меморандумі, “Відродження” отримає доступ до системи YouControl. В першу чергу, він використовуватиметься для перевірки громадських установ, які розраховують на фінансування від Фонду. Система допоможе дізнатися, чи не мають ГО сумнівних зв’язків чи “темної історії”, наскільки відкрито вони працюють, тобто чи гідні вони отримати грант на свої ініціативи. Також дані із YouControl дозволять Фонду дізнатися важливі відомості й про інших партнерів. 

Окрім доступу, спеціалісти YouControl надаватимуть Фонду та його партнерам власну експертизу – проводитимуть навчання, консультуватимуть щодо ефективного використання відкритих даних. 

Підвищувати прозорість необхідно не лише в українському бізнес-середовищі, громадський сектор потребує цього не менше. Та виявляти благонадійні організації, які дійсно зацікавлені у реалізації якісних та перспективних проектів, не так просто. За “фасадом” благородної мети чи амбітної ініціативи може приховуватися зовсім інший інтерес. Тож YouControl прагне, аби доступні в системі дані та аналітичні інструменти стали корисними для ретельної перевірки ГО та вибору для фінансування тих, які  справді нестимуть суспільну користь”, – запевнила Наталія Чорногуб, GR-менеджер YouControl.

Міжнародний фонд “Відродження” розвиває співпрацю не тільки з громадськими організаціями, але і з бізнесом  – там де це допомагає досягати цілей, передбачених нашою стратегією. Серед наших партнерів – чимало організацій, за якими стоїть власна історія та репутація. Часто на початку співпраці ми нічого не знаємо про компанії або організації, що беруть участь в наших конкурсах та тендерах. Для нас важливо мати оперативний доступ до інформації про широке коло юридичних осіб. Співпраця із YouControl дасть можливість отримати агреговану інформацію з великої кількості відкритих джерел, що явно підвищуватиме ефективність та оперативність нашої роботи”, – розповів виконавчий директор Міжнародного фонду “Відродження” Олександр Сушко
Нагадаємо, раніше YouControl підписав меморандум із ГО “Люди дій” для перевірки кандидатів на роботу у держорганах в межах  проекту “Кадровий резерв України”.

Нагадаємо, раніше YouControl підписав меморандум із ГО “Люди дій” для перевірки кандидатів на роботу у держорганах в межах  проекту “Кадровий резерв України”. 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: