Яку роль відіграє українська громада в житті Іспанії?

Громадська ініціатива “Європа без бар'єрів” досліджує роль і місце української громади в Іспанії

Громадська ініціатива “Європа без бар’єрів” досліджує роль і місце української громади в Іспанії. Проект “Українсько-іспанський міграційний вектор: переваги та ризики в контексті візової лібералізації Україна-ЄС” підтримує Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження”.

У межах проекту 6 лютого о 15:00 у місті Барселона активісти ініціативи зустрінуться з представниками українських громад в Іспанії та представниками іспанських відділів із питань іноземців, праці та імміграції. Зустріч відбуватиметься за сприяння Генерального консульства України в Іспанії (Барселона).

Того ж дня відбудеться зустріч українських і іспанських експертів у приміщенні партнерської організації – Барселонського центру міжнародних відносин (CIDOB).

В ході дослідження буде опитано трудових мігрантів для визначення ролі та місця української громади в суспільному й економічному житті Іспанії, стереотипів, позицій політичних і суспільних еліт. Також буде досліджено сприйняття наявних проблем, зокрема у сфері громадського порядку та безпеки.

Громадська ініціатива “Європа без бар’єрів”
(044) 238 68 43
office_ewb@novisa.com.ua

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: