Яку роль відіграє українська громада в суспільному й економічному житті Іспанії?

26 квітня з 16:30 до 20:00 в Барселоні (Іспанія) відбудеться круглий стіл, під час якого буде презентовано дослідження “Україно-іспанський вектор: переваги та ризики в контексті запровадження безвізового режиму між Україною та Європейським Союзом”

26 квітня з 16:30 до 20:00 в Барселонському центрі міжнародних досліджень (CIDOB) (вул. Елізабетс, 12) відбудеться круглий стіл, під час якого буде презентовано дослідження “Україно-іспанський вектор: переваги та ризики в контексті запровадження безвізового режиму між Україною та Європейським Союзом”. Дослідження здійснювали Громадська ініціатива “Європа без бар’єрів” і Барселонський центр міжнародних відносин за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники круглого столу:
– Ірина Акімова, перший заступник глави Адміністрації Президента України;
– Александр Кваснєвскі, колишній Президент Польщі;
– Борис Тарасюк, народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради з питань європейської інтеграції;
– Хав’єр Солана, почесний президент Барселонського центру міжнародних відносин, президент Центру глобальної економіки та геополітики (Барселона);
– Олександр Сушко, експерт ГІ “Європа без бар’єрів”;
– Єлена Санчез Монтіяно, експерт із міграційних питань Барселонського центру міжнародних відносин.

Учасникам заходу буде запропоновано ознайомитися з результатами опитування представників української трудової міграції, які перебувають в Іспанії. Опитування висвітлює роль і місце української громади в суспільному й економічному житті Іспанії, наявні стереотипи, позиції політичних і суспільних еліт, рівень сприйняття наявних проблем, зокрема у сфері громадського порядку та безпеки. Експерти обговорять шляхи покращення образу української громади як інтегральної складової іспанського (і ширше – європейського) суспільства та нададуть інформацію щодо українського міграційного внеску на прикладі Іспанії.

Під час круглого столу буде також презентовано аналітичні матеріали “Відкрита Україна. Зміна курсу в напрямі європейського майбутнього”, які підготував Інститут східних студій / Економічний форум (Польща)

Програма заходу

Громадська ініціатива “Європа без бар’єрів”
Мар’яна Кузьо, maryana.kuzio@gmail.com
Ірина Сушко, iryna_sushko@ukr.net

***

Мета Європейської програми  – сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: