Якість атмосферного повітря: стандарти ЄС для України

27 лютого з 11:00 до 13:00 в Києві (Орхуський центр Міністерства екології та природних ресурсів, вул. Урицького, 35) відбудеться круглий стіл, присвячений упровадженню в Україні стандартів ЄС у сфері якості атмосферного повітря

27 лютого з 11:00 до 13:00 в Києві (Орхуський центр Міністерства екології та природних ресурсів, вул. Урицького, 35) відбудеться круглий стіл, присвячений упровадженню в Україні стандартів ЄС у сфері якості атмосферного повітря. Захід проводить ВГО “Жива планета” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники засідання: представники профільних наукових і науково-дослідних установ, Мінприроди, Мінекономрозвитку, Мінпаливвугілля, Мінінфраструктури, бізнес-асоціацій, інститутів громадянського суспільства, засобів масової інформації.

Під час засідання буде розглянуто такі питання:
· причини високої забрудненості атмосферного повітря в Україні порівняно з країнами Євросоюзу: відповідальність і шляхи вирішення;
· оцінка наближеності екологічного законодавства України до законодавства ЄС у сфері якості атмосферного повітря;
· Базовий план адаптації екологічного законодавства України до законодавства ЄС (Базовий план апроксимації) – ризики й переваги впровадження, попередній аналіз регуляторного впливу (в частині, що стосується якості атмосферного повітря).

Попередня реєстрація учасників обов’язкова (триває до 15:00 26 лютого).

Контакти:
ВГО “Жива планета”
067 886 31 93
063 982 32 53

***

Мета Європейської програми  – сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: