Яким має бути громадський транспорт Івано-Франківська

27 квітня 2015 р., 18:00 в Urban Space 100, (адреса м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 19), відбудеться відкрита дискусія за участі громадських активістів, представників перевізників, органів влади та місцевого самоврядування Івано-Франківська.

27 квітня 2015 р., 18:00 в Urban Space 100, (адреса м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 19), відбудеться відкрита дискусія за участі громадських активістів, представників перевізників, органів влади та місцевого самоврядування Івано-Франківська. Організатор Громадська організація «Молодіжний громадський центр «Еталон» спільно з Тернопільською обласною громадською організацією «Гуртом!» за підтримки  Програмної ініціативи «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».

Під час заходу будуть представлені результати аналізу регуляторних актів у сфері регулювання вартості пасажирських перевезень в м. Івано-Франківську та висловлені пропозиції стосовно того, як зробити більш публічною та зрозумілою процедуру зміни тарифів.

Якщо уявити місто як єдиний організм, то транспорт — це кров, що рухається його артеріями-вулицями. Тож важко недооцінити його роль у житті мешканців. Переміщення містом є щоденною необхідністю людини для доступу до місця роботи, отримання медичної допомоги та освіти, купівлі необхідних товарів.

Яким має бути громадський транспорт сучасного міста? Як формуються тарифи? Як забезпечити якість послуг перевізників? Ці питання знову набули актуальності, адже в зв’язку із економічною ситуацією перевізники наполягають на підвищенні тарифів. Проте, наскільки виправданим буде таке підвищення? Чи допоможе ріст тарифів поліпшити якість послуг з перевезень?

Результатом обговорень буде ухвалення спільної резолюції з пропозиціями для громади, влади та перевізників, які, на думку громадських активістів, повинні сприяти відновленню довіри через встановлення чітких і прозорих правил ціноутворення, як важливої передумови для ефективної роботи та розвитку громадського транспорту. Щоб міський організм був здоровим та ефективним.

Громадська організація «Молодіжний громадський центр «Еталон» спільно з Тернопільською обласною громадською організацією «Гуртом!» за підтримки  Програмної ініціативи «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження» реалізує в Івано-Франківську проект «Підвищення спроможності спільнот щодо використання регуляторної процедури під час прийняття рішень про граничну вартість проїзду в міському пасажирському транспорті з метою мінімізації можливостей корупційних дій».

Мета проекту – підвищити спроможність зацікавлених та активних громадян публічно впливати на прийняття та перегляд органами місцевого самоврядування регуляторних актів щодо формування тарифів (вартості послуги) за користування громадським міським пасажирським транспортом, а також готовність представників громадськості до прозорої відкритої дискусії в цій сфері.

Контакти: Ігор Ковалик,office@mgcetalon.org.ua

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: