Які відмінності між підгрупами А й Б першої групи інвалідності?

ГО “Центр громадської адвокатури” роз’яснює відмінність між підгрупами А й Б першої групи інвалідності

ГО “Центр громадської адвокатури” роз’яснює відмінність між підгрупами А й Б першої групи інвалідності. Консультації надають за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

Перша група інвалідності поділяється на підгрупи А й Б залежно від міри втрати здоров’я особи та її потреби в постійному сторонньому догляді, допомозі чи диспансерному нагляді.

До підгрупи А першої групи інвалідності належать особи з винятково високою мірою втрати здоров’я, надзвичайною залежністю від постійного стороннього догляду, допомоги чи диспансерного нагляду інших осіб (фактично нездатні до самообслуговування).

До підгрупи Б першої групи інвалідності належать особи з високою мірою втрати здоров’я, значною залежністю від інших осіб у забезпеченні життєво важливих соціально-побутових функцій (частково здатні до самообслуговування).

Особам віком до 18 років лікарсько-консультативні комісії лікувально-профілактичних закладів присвоюють категорію “дитина-інвалід”, а особам віком до 18 років із винятково високою мірою втрати здоров’я та з надзвичайною залежністю від постійного стороннього догляду, допомоги чи диспансерного нагляду інших осіб – категорію “дитина-інвалід” підгрупи А.

Правові консультації можна отримати телефонами (032) 244 46 59, 096 957 25 85, 099 275 02 40 або звернутися до Центру громадської адвокатури: Львів, просп. Чорновола, 63, офіс 706.

Контакти:
ГО “Центр громадської адвокатури”
(032) 244 46 59
096 957 25 85
099 275 02 40

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: