Які перспективи інституту місцевого референдуму?

10 жовтня о 14:00 у Чернігові (Експертний клуб “Чиста політика”, вул. Полуботка, 6-А) відбудеться прес-конференція за підсумками проекту “Реформа інституту місцевого референдуму: участь громадян в урядуванні”

10 жовтня о 14:00 у Чернігові (Експертний клуб “Чиста політика”, вул. Полуботка, 6-А) відбудеться прес-конференція за підсумками проекту “Реформа інституту місцевого референдуму: участь громадян в урядуванні”. Проект здійснює Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”, “Pact Inc.” і Фонду Східна Європа.

Співробітники Поліського фонду та Лабораторії законодавчих ініціатив розкажуть про перебіг проекту, напрацьовані пропозиції та подальші дії щодо імплементації рекомендацій громадських експертів до законопроекту “Про місцевий референдум”.

Контакти:
Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень
(0462) 66 11 27
info@pfirs.org

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: