Як змусити державну допомогу допомагати?

3 квітня з 10:00 до 12:00 в Києві відбудеться експертна толока “Як змусити державну допомогу допомагати?”

3 квітня з 10:00 до 12:00 в Києві, в інформагенції “Укрінформ” (вул. Богдана Хмельницького, 8/16), відбудеться експертна толока “Як змусити державну допомогу допомагати?” Захід проводить Громадська експертна рада за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Мета заходу – проаналізувати реформування державної допомоги в Україні та надати рекомендації уряду щодо покращення системи контролю за наданням і ефективністю витрачання бюджетних коштів.

Учасники фахової дискусії обговорять причини низької ефективності бюджетних видатків, проаналізують втрати від непрозорого та неякісного надання державної допомоги, презентують експертне бачення реформування системи державної допомоги, базуючись на досвіді країн ЄС.

До участі запрошують представників уряду та Верховної Ради України, незалежних експертів, представників дипломатичного корпусу, міжнародних організацій і ЗМІ.

Робочі мови заходу – українська, англійська (синхронний переклад).

Про участь слід повідомити заздалегідь.

Програма експертної толоки

Громадська експертна рада
067 232 69 23
youkraine.eu@gmail.com

***

Мета Європейської програми  – сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: