Як запровадити стандарт енергозбереження “пасивна будівля” в українських школах?

23 квітня з 11:30 до 14:00 в Києві (Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій, вул. Клименка, 5/2, ауд. 218) відбудеться круглий стіл “Питання застосування стандарту пасивної будівлі в Україні”

23 квітня з 11:30 до 14:00 в Києві (Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій, вул. Клименка, 5/2, ауд. 218) відбудеться круглий стіл “Питання застосування стандарту пасивної будівлі в Україні” в межах Першої міжнародної науково-технічної конференції “Енергозбереження в будівництві. Сучасні конструктивні системи, ефективні матеріали й інженерне обладнання”. Круглий стіл проводить Благодійна організація “Глобальна синергія” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники заходу обговорять запровадження стандарту пасивної будівлі для громадських закладів, зокрема шкіл.

У засіданні візьмуть участь представники органів влади, Мінрегіонбуду, зарубіжні та вітчизняні експерти.

Для участі у круглому столі слід попередньо зареєструватися. Учасники заходу отримають роздаткові матеріали, крім того, їх буде включено до списку розсилки для отримання інформаційних матеріалів.

Контакти:
Благодійна організація “Глобальна синергія”
(044) 465 64 41
globalsynergyfoundation@gmail.com

***

Мета Європейської програми  – сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: