Як залучати державні гранти на розвиток територій?

30 вересня о 15:00 у Києві (ІА “Укрінформ”, вул. Богдана Хмельницького, 8/16) відбудеться прес-конференція “Державні гранти через конкурс на розвиток територій органів самоорганізації населення”

30 вересня о 15:00 у Києві (ІА “Укрінформ”, вул. Богдана Хмельницького, 8/16) відбудеться прес-конференція “Державні гранти через конкурс на розвиток територій органів самоорганізації населення”. Захід проводять організації – учасниці громадського консорціуму “Україна – це ми”, зокрема ГО “Інститут місцевої демократії”, ГО “Інститут громадських стратегій” і МБО “Інститут професійного фандрайзингу” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

До участі в заході запрошують представників органів самоорганізації населення (ОСН), органів місцевого самоврядування, громадських організацій.

Учасникам заходу буде представлено новостворений механізм конкурсного отримання органами самоорганізації населення державного співфінансування проектів розвитку відповідних території. Новий механізм діятиме в межах Всеукраїнського конкурсу проектів і програм розвитку місцевого самоврядування. Досі ОСН не мали змоги брати участь у цьому конкурсі.

Органи самоорганізації населення (ОСН) утворюють мешканці населених пунктів. Відповідно до статей 1 і 5 закону “Про місцеве самоврядування в Україні”, ОСН входять у систему місцевого самоврядування та є представницькими органами, як і місцеві ради.

Контакти:
МБО “Інститут професійного фандрайзингу”
(044) 231 26 77
u.fundraising@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: