Як вплинули порушення закону про вибори на їх результат?

19 листопада об 11:30 у Києві (ІА “УНІАН”, вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція “Як вплинули порушення закону про вибори на їх результат?”

19 листопада об 11:30 у Києві (ІА “УНІАН”, вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція “Як вплинули порушення закону про вибори на їх результат?” Захід проводить Громадський інформаційно-методичний центр “Всесвіт” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

На інтерактивній карті “Майдан-Моніторингу” зібрано понад 1600 свідчень про порушення закону про вибори з фото й відео, які зробили самі виборці.

Питання для обговорення:
– Як вплинули камери спостереження на результат голосування?
– Як вплинула відсутність у бюлетенях графи “не підтримую жодного кандидата” на результати виборів?
– Чи завжди порушення діяли на користь порушників?
– Чи можна вважати вибори вільними?

Учасники:
– Віктор Гарбар, координатор проекту, проаналізує головні види порушень; презентує регіональну, змістовну й часову статистику; розкаже, як системні порушення впродовж виборчої кампанії спричинили масові порушення в день голосування та вакханалію при встановленні результатів виборів;
– Віктор Пушкар, кандидат психологічних наук, розкаже про соціально-психологічні причини електорального вибору; розповість, чи діяли порушення на користь порушників;
– Олександр Северин, кандидат юридичних наук, розповість, чи можна вважати вибори вільними.

Контакти:
Громадський інформаційно-методичний центр “Всесвіт”
Віктор Гарбар
050 323 34 83

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: