Як вплинула євроінтеграція на розвиток балтійських країн?

22 вересня о 15:00 у Миколаєві відбудеться круглий стіл “Вплив вступу країн – колишніх республік СРСР (Балтії) до ЄС на економічний і соціальний розвиток на регіональному рівні”

22 вересня о 15:00 у Миколаєві, у Центрі європейської інформації Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олексія Гмирьова (вул. Московська, 9, І поверх), відбудеться круглий стіл “Вплив вступу країн – колишніх республік СРСР (Балтії) до ЄС на економічний і соціальний розвиток на регіональному рівні”. Захід пройде в межах проекту “Проведення серії відеозустрічей із представниками країн ЄС із питань освітніх обмінів, економічного та соціального розвитку”, який здійснює Центр європейської інформації у Миколаєві за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Метою зустрічі є обговорення плюсів і мінусів, які отримали країни Балтії у своєму розвитку, інтегрувавшись до ЄС:
· у промисловості;
· у сільському господарстві;
· у місцевому самоврядуванні;
· у розвитку громадянського суспільства;
· у сфері безпеки та життя громадян.

Також буде обговорено вплив членства в ЄС в умовах загальноєвропейських кризових явищ і надано рекомендації та прогнози для України для уникнення негативних явищ.

Запрошені доповідачі:
· Світлана Сорока, кандидат політичних наук, доцент кафедри державного управління й політичної аналітики Чорноморського державного університету імені Петра Могили (ЧДУ);
· Юліана Палагнюк, кандидат політичних наук, докторант кафедри державної політики та менеджменту ЧДУ;
· Дмитро Міхель, аспірант кафедри державної політики та менеджменту Інституту державного управління, заступник директора Навчально-наукового Центру з європейської та євроатлантичної інтеграції України ЧДУ.

Під час заходу учасники зможуть ознайомитися з Центром європейської інформації, дізнатися про його послуги та про плани організаторів Центру.

Контакти:
Центрі європейської інформації Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олексія Гмирьова
Наталія Моісеєва, (0512) 37 34 92, eurocentre_mk@ukr.net
Тетяна Голубєва, (0512) 36 08 08, holtatal@yandex.ru

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: