Як вплине Угода про асоціацію з ЄС на сільське господарство України?

13 березня о 10:00 у селищі Куликівка на Чернігівщині відбудеться обговорення результатів дослідження очікуваного впливу Угоди про асоціацію з Євросоюзом на агропромисловий комплекс України й Чернігівщини

13 березня о 10:00 у селищі Куликівка на Чернігівщині (вул. Щорса, 67) відбудеться обговорення результатів дослідження очікуваного впливу Угоди про асоціацію з Євросоюзом на агропромисловий комплекс України й Чернігівщини. Аналіз здійснив Сіверський інститут регіональних досліджень за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час заходу буде розглянуто можливі структурні зміни в аграрній сфері України та Чернігівської області у зв’язку з можливим підписанням Угоди про асоціацію з ЄС. Буде висвітлено вплив документу на зайнятість населення та розвиток підприємств. Учасники обговорять питання, що стосуються органічного фермерства, генетично модифікованої продукції, санітарних і фітосанітарних заходів, стандартів торгівлі рослинами, насінням рослин, продуктами, отриманими з рослин, фруктами й овочами, живими тваринами та продуктами тваринництва.

Контакти:
Сіверський інститут регіональних досліджень
Людмила Чабак
(0462) 676 052
siverian@gmail.com

***

Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” сприяє європейській інтеграції України через поєднання зовнішних вимог Європейського Союзу, які випливають із підписаних міжнародних домовленостей, з підтримкою їх відстоювання та просування з боку українського громадянського суспільства, громадських організацій, які працюють заради утвердження європейських цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: