Як вплине асоціація України з ЄС на АПК Чернігівщини?

4 лютого о 10:00 у місті Мена відбудеться публічна дискусія, присвячена впливу асоціації України з ЄС на агропромисловий сектор Чернігівщини

4 лютого о 10:00 у місті Мена (Червона площа, 6) відбудеться публічна дискусія, присвячена впливу асоціації України з ЄС на агропромисловий сектор Чернігівщини. Захід проводить Сіверський інститут регіональних досліджень за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час заходу експерти представлять аналіз можливих структурних змін в аграрній сфері України та Чернігівської області після підписання Угоди про асоціацію. Буде проаналізовано вплив документу на зайнятість населення та розвиток підприємств. Фахівці розглянуть питання органічного фермерства, генетично модифікованої продукції, санітарних і фітосанітарних заходів, стандартів торгівлі рослинами, насінням рослин, продуктами, отриманими з рослин, фруктами й овочами, живими тваринами та продуктами тваринництва.

Контакти:
Сіверський інститут регіональних досліджень
Людмила Чабак
(0462) 676 052
siverian@gmail.com

***

Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” сприяє європейській інтеграції України через поєднання зовнішних вимог Європейського Союзу, які випливають із підписаних міжнародних домовленостей, з підтримкою їх відстоювання та просування з боку українського громадянського суспільства, громадських організацій, які працюють заради утвердження європейських цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: