Як вийти на ринки Європейського Союзу? – практичний семінар у Дніпропетровську

24 липня в Дніпропетровську відбудеться практичний семінар "Як вийти на ринки Європейського Союзу?" Експерти та бізнесмени з України та ЄС говоритимуть про те, як робити бізнес у ЄС та з європейськими партнерами, як експортувати у країни Європейського Союзу, які інформаційні ресурси можна використовувати для цього, що змінилося після підписання Угоди про асоціацію.

24 липня в Дніпропетровську відбудеться практичний семінар “Як вийти на ринки Європейського Союзу?” Експерти та бізнесмени з України та ЄС говоритимуть про те, як робити бізнес у ЄС та з європейськими партнерами, як експортувати у країни Європейського Союзу, які інформаційні ресурси можна використовувати для цього, що змінилося після підписання Угоди про асоціацію. Семінар проводиться передусім для  представників українського бізнесу, які хочуть дізнатися більше про можливості виходу на ринки ЄС.

Подія проводиться ГО “Інтерньюз-Україна” у співпраці з Києво-Могилянською бізнес-школою [kmbs] та за підтримки Європейської програмної ініціативи  Міжнародного фонду “Відродження”.

Де: Дніпропетровськ (точне місце буде повідомлено зареєстрованим учасникам).

Коли: 24 липня 2015 року, 17.00 – 19.30.

Для кого: для представників українського бізнесу, які хочуть дізнатися більше про можливості виходу на ринки ЄС.

Участь у семінарі – безкоштовна, але за попереднім записом. Оскільки кількість місць обмежена, перевага віддаватиметься представникам українського бізнесу. Заповнити анкету для участі у семінарі можна тут.

Дедлайн для реєстрації – 22 липня, 18.00.

На семінарі експерти говоритимуть про алгоритми та практичні поради щодо виходу на іноземні (зокрема, європейські) ринки, про отримання інформації щодо можливостей на ринку ЄС, про пошук ділових партнерів, визначення європейських регулювань та вимог, використання електронних ресурсів ЄС для розвитку бізнесу, про особливості роботи в умовах часткового застосування Угоди про асоціацію та автономних торгівельних преференцій ЄС тощо.

Крім того, на семінарі презентуватиметься Базовий посібник з інтернаціоналізації бізнесу та виходу на ринки Європейського Союзу (автор – Олег Мирошніченко, Київ, 2014, 180 с.) розроблений та виданий за підтримки Європейської програмної ініціативи Міжнародного фонду “Відродження” та з інформаційним сприянням Представництва ЄС в Україні. Посібник містить базовий гід з експорту та огляд можливостей інформаційної підтримки та інформаційних ресурсів для експорту в ЄС.

Експерти семінару:

Інна Сосновська, Експерт компанії Strategic Consulting Group (SCG), лідер напрямку “Міжнародний розвиток бізнесу”. Радник декана Києво-Могилянської бізнес школи [kmbs].

Тарас Качка, віце-президент Американської торгової палати з питань стратегічного розвитку, учасник переговорної групи щодо Угоди про асоціацію між ЄС та Україною

Олег Мирошніченко, бізнес-консультант, колишній експерт торгової секції Представництва Європейського Союзу в Україні (2010-2013), автор Базового посібника з інтернаціоналізації бізнесу та виходу на ринки Європейського Союзу

Люк Дер’єп, французький бізнесмен, який працює в Україні, президент компанії Gaelys France

Анкету для участі в семінарі можна заповнити тут

Семінар проводиться у рамках проекту “Угода про Асоціацію з ЄС: нові можливості для бізнесу України”, що здійснюється ГО “Інтерньюз-Україна” у співпраці з Києво-Могилянською бізнес-школою [kmbs] та за підтримки Європейської програмної ініціативи Міжнародного фонду “Відродження”. Загалом у 2015 році вже проведено дев’ять подібних семінарів у різних містах України. Семінари уже відбулися у Києві, Львові, Вінниці, Черкасах, Харкові, Одесі, Луцьку, Івано-Франківську та Тернополі.

Контакти: Ольга Михайліченко, ГО “Інтерньюз-Україна”, 0508453602, omykhaylychenko@internews.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: