Як вийти на ринки Європейського Союзу? – Практичний семінар

Як робити бізнес у ЄС та з європейськими партнерами? Як експортувати у країни Європейського Союзу? Що змінилося після підписання Угоди про асоціацію? Що є головним для виходу на європейські ринки?

Як робити бізнес у ЄС та з європейськими партнерами? Як експортувати у країни Європейського Союзу? Що змінилося після підписання Угоди про асоціацію? Що є головним для виходу на європейські ринки?

Якщо ви займаєтеся бізнесом та хочете дізнатися відповіді на ці та інші питання – приходьте 31-го березня 2015 року на практичний семінар “Як вийти на ринки Європейського Союзу?”, що відбудеться у Вінниці.

Семінар проводиться ГО “Інтерньюз-Україна” у співпраці з Києво-Могилянською бізнес-школою [kmbs] та за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Де: Вінниця (точне місце буде повідомлено пізніше).

Коли: 31 березня 2015 року, 17.00 – 20.00.

Для кого: для представників українського бізнесу, які хочуть дізнатися більше про можливості виходу на ринки ЄС

Участь у семінарі – безкоштовна, але за попереднім записом. Оскільки кількість місць обмежена, перевага віддаватиметься представникам українського бізнесу. Заповнити анкету для участі у семінарі.

Дедлайн для реєстрації – 26 березня, 23.00.

На семінарі експерти говоритимуть про алгоритми та практичні поради щодо виходу на іноземні (зокрема, європейські) ринки, про отримання інформації щодо можливостей на ринку ЄС, про пошук ділових партнерів, визначення європейських регулювань та вимог, використання електронних ресурсів ЄС для розвитку бізнесу, про особливості роботи в умовах часткового застосування Угоди про асоціацію та автономних торгівельних преференцій ЄС тощо.

Крім того, на семінарі презентуватиметься Базовий посібник з інтернаціоналізації бізнесу та виходу на ринки Європейського Союзу (автор – Олег Мірошніченко, Київ, 2014, 180 с.) розроблений та виданий за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Посібник містить базовий гід з експорту та огляд можливостей інформаційної підтримки та інформаційних ресурсів для експорту в ЄС. На семінарі можна буде отримати друковану версію посібника.

Експерти семінару:

Олег Мірошніченко, бізнес-консультант, колишній експерт торгової секції Представництва Європейського Союзу в Україні (2010-2013), автор Базового посібника з інтернаціоналізації бізнесу та виходу на ринки Європейського Союзу

Інна Сосновська, Експерт компанії Strategic Consulting Group (SCG), Лідер напрямку “Міжнародний розвиток бізнесу”, у минулому – перший віце-президента «Діамантбанку», директор з маркетингу Києво-Могилянської Бізнес Школи [kmbs], керівниця відділів маркетингу в «Квазар-Мікро» (3 роки), «Dia West» (3 роки). Зараз – керуючий власник мережі ресторанів. Радник декана kmbs.

Люк Дер’єп, французький бізнесмен, який працює в Україні, президент компанії Gaelys France

Анкету для участі в семінарі

Семінар проводиться у рамках проекту “Угода про Асоціацію з ЄС: нові можливості для бізнесу України”, що здійснюється ГО «Інтерньюз-Україна» у співпраці з Києво-Могилянською бізнес-школою [kmbs] та за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Контакти:  Володимир Гушулей, ГО “Інтерньюз-Україна”, 0937084334, vgushuley@internews.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: