“Як вийти на ринки ЄС за умов вільної торгівлі?” – презентація посібника

1-го січня повноцінно запрацює зона вільної торгівлі між ЄС та Україною. Як українському бізнесу в нових умовах виходити на ринки ЄС? Як робити бізнес у ЄС та з європейськими партнерами? Як експортувати у країни Європейського Союзу? Які інформаційні ресурси в цьому допоможуть? Як розв'язувати проблеми сертифікації та стандартизації?

1-го січня повноцінно запрацює зона вільної торгівлі між ЄС та Україною. Як українському бізнесу в нових умовах виходити на ринки ЄС? Як робити бізнес у ЄС та з європейськими партнерами? Як експортувати у країни Європейського Союзу? Які інформаційні ресурси в цьому допоможуть? Як розв’язувати проблеми сертифікації та стандартизації?

Ці та інші питання висвітлюються в посібнику “Як вийти на ринки ЄС”, що його опублікували ГО “Інтерньюз-Україна” та Києво-Могилянська бізнес-школа за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Коли: понеділок, 28 грудня 2015 року, 11.30

Де: Український кризовий медіа-центр, Український дім на Європейській площі, вул. Хрещатик, 2

Спікери на презентації:

Олег Мирошніченко, бізнес-консультант, колишній експерт Представництва ЄС в Україні, один із авторів посібника

Інна Сосновська, Експерт компанії Strategic Consulting Group (SCG), Радник декана Києво-Могилянської бізнес школи [kmbs], одна з авторок посібника.  

Люк Дер’єп, французький бізнесмен, який працює в Україні, президент компанії Gaelys France, один із авторів посібника.

Дмитро Шульга, керівник Європейської програмної ініціативи Міжнародного фонду “Відродження”.

Володимир Єрмоленко, директор європейських проектів “Інтерньюз-Україна”.

Посібник був створений за результатами 10 семінарів “Як вийти на ринки ЄС”, які відбулися в різних містах України у 2015 році.

Семінари були проведені ГО Інтерньюз-Україна” у співпраці з Києво-Могилянською бізнес-школою [kmbs] та за підтримки Європейської програмної ініціатви Міжнародного фонду “Відродження”.

Запрошуємо на презентацію журналістів, представників бізнесу, неурядових організацій, органів державної влади та інших зацікавлених осіб.

Контакти: Володимир Єрмоленко, 0967891162

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: