“Як вийти на ринки ЄС” – посібник для бізнесу

1-го січня 2016 року повноцінно запрацювала зона вільної торгівлі між ЄС та Україною. Аби полегшити українському бізнесу вихід на європейські та міжнародні ринки, ГО "Інтерньюз-Україна", у співпраці з Києво-Могилянською бізнес-школою та за підтримки Єпропейської програмної ініціатви Міжнародного фонду "Відродження", підготувала посібник "Як вийти на ринки ЄС".

1-го січня 2016 року повноцінно запрацювала зона вільної торгівлі між ЄС та Україною. Аби полегшити українському бізнесу вихід на європейські та міжнародні ринки, ГО “Інтерньюз-Україна”, у співпраці з Києво-Могилянською бізнес-школою та за підтримки Єпропейської програмної ініціатви Міжнародного фонду “Відродження”, підготувала посібник “Як вийти на ринки ЄС”.

Електронна версія посібника

Його автори – Олег Мирошніченко, Інна Сосновська, Михайло Винницький, Тарас Качка, Володимир Патіс, Люк Дер’єп.

Посібник є результатом 10 семінарів, які було проведено для українського бізнесу в першій половині 2015 року, за підтримки МФ “Відродження”.

Посібник намагається дати відповіді на такі питання: Як українському бізнесу в нових умовах виходити на ринки ЄС? Як робити бізнес у ЄС та з європейськими партнерами? Як експортувати у країни Європейського Союзу? Які інформаційні ресурси в цьому допоможуть? Як розв’язувати проблеми сертифікації та стандартизації?

Див. також:

Презентація посібника в Українському кризовому медіа-центрі (за участі авторів)

Аналіз “Вільна торгівля з ЄС: 15 речей, які треба знати” від Громадського ТБ (з використанням матеріалів посібника та інтерв’ю з авторами)

Проведення семінарів та публікація посібника здійснені громадською організацією “Інтерньюз-Україна” у співпраці з Києво-Могилянською бізнес-школою [kmbs] та за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Посібник буде поширено серед слухачів освітніх програм Києво-Могилянської бізнес-школи та ГО “Інтерньюз-Україна”.

Контакти: Володимир Єрмоленко, 0967891162, vyermolenko@internews.ua

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: