Як виші нараховують стипендії студентам?

19 квітня о 14:30 у місті Рубіжне (Луганська область) відбудеться круглий стіл, присвячений бюджетуванню студентських стипендій та обговоренню нового законопроекту про вищу освіту

19 квітня о 14:30 у місті Рубіжне (Луганська область), в Інституті хімічних технологій (корпус VI, ауд. 121), відбудеться круглий стіл, присвячений бюджетуванню студентських стипендій та обговоренню нового законопроекту про вищу освіту. Захід проводить Центр творчих ініціатив “Східна Україна” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

До участі запрошують представників студентських рад, студпрофкомів, адміністрацій вишів, громадських організацій, політичних партій, студентів. Учасникам буде роздано аналітичні й інформаційні матеріали за підсумками моніторингу бюджетування студентських стипендій у вишах України.

Центр творчих ініціатив “Східна Україна”
office@activity.org.ua

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: