Як використовуються кошти з обласного бюджету Тернопільської області?

22 лютого 2010 року у Тернополі відбудеться прес-конференція, присвячена питанням контролю за виконанням обласного бюджету Тернопільської області, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Відповідь на це запитання надаватимуть представники проекту «Залучення громадян до формування та контролю за виконанням обласного бюджету Тернопільської області», що реалізовується ТМО «Нівроку» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», під час прес-конференції, котра відбудеться 22 лютого об 11-й годині в приміщенні Тернопільського прес-клубу. (вул. Кульчицької, 8)

В умовах демократії влада, крім народу більше ні від кого не залежить. Якщо ми позбавимо її такої залежності, то втрачаються мотиви для того, щоб влада діяла в інтересах суспільства. Своєю участю у бюджетному процесі кожен з нас робить владу підконтрольною.

До участі у прес-конференції запрошено голову Тернопільської обласної державної адміністрації Юрія Чижмаря та голову Тернопільської обласної ради Олексія Кайду. Участь візьмуть також депутати обласної ради та незалежні експерти.

Телефон для довідок 0962104076

***

Прес-конференція відбудеться у рамках проекту: “Залучення громадян до формування та контролю за виконанням обласного бюджету Тернопільської області” програми «Посилення впливу громадянського суспільства» Міжнародного фонду «Відродження»

Думки викладені під час цього заходу є винятковою відповідальністю ТМО «Нівроку» та не обов’язково відображають точку зору Міжнародного фонду «Відродження».

Творче молодіжне об’єднання «Нівроку» створене та зареєстроване у березні 2003 року. Основною метою діяльності об’єднання є пропаганда та розвиток мистецтва на Україні в усіх його багатогранних проявах, задоволення та захист соціальних, творчих, вікових, національно-культурних та інших інтересів молоді, сприяння прогресивним культурним та соціальним перетворенням в регіоні та в країні в цілому.

Серед пріоритетів ТМО «Нівроку» також відродження та збереження культурних надбань краю, сприяння розвитку туризму, відродження національної гордості та самосвідомості громадян, участь громадян, особливо молоді, в управлінні справами місцевої громади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: