Як використовують бюджетні кошти на Львівщині

28 лютого об 11:00 у Львові відбудеться прес-конференція “Як використовують бюджетні кошти на Львівщині. Результати громадського моніторингу бюджетів області”

28 лютого об 11:00 у Львові (Львівський прес-клуб, просп. Тараса Шевченка, 11, 2-й поверх) відбудеться прес-конференція “Як використовують бюджетні кошти на Львівщині. Результати громадського моніторингу бюджетів області”. Захід проводить ГО “Агенція європейських інновацій” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

На прес-конференції експерти розкажуть про основні тенденції, проблеми та недоліки бюджетного процесу на Львівщині, а також про можливості громадськості впливати на цей процес.

Учасники:
· Ярослав Качмарик, голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львіської обласної ради;
· Іван Кульчицький, експерт ГО “Агенція європейських інновацій”;
· Ірина Сторонянська, завідувачка відділу Інституту регіональних досліджень Національної академії наук;
· Олексій Другов, заступник директора Львівського інституту банківської справи.

Контакти:
ГО “Агенція європейських інновацій”
Іван Кульчицький
050 672 07 62
kivanlviv@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: