Як використати стандарти СОТ і ЄС для розвитку національних економік?

8-11 лютого в Донецьку відбудеться Міжнародний експертний семінар “Використання стандартів СОТ і ЄС для розвитку національних економік”

8-11 лютого на базі економіко-правового факультету Донецького національного університету (просп. Ватутіна, 1-А) відбудеться Міжнародний експертний семінар “Використання стандартів СОТ і ЄС для розвитку національних економік”. Захід проводить Фонд “Правова просвіта” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Прес-конференція, присвячена семінару, відбудеться 10 лютого о 13:30.

До участі в семінарі запрошено експертів із України, Білорусі, Росії, Австрії, Литви, Чехії, Молдови та Казахстану. Вони обговорюватимуть сучасні тенденції в міжнародній торгівлі цих країн, позитивний досвід розвитку міжнародних торгових відносин і практику державних закупівель. Актуальність проекту зумовлено наявною перед Україною альтернативою – укладення Угоди про зону вільної торгівлі з ЄС або вступ до Митного союзу з Росією, Білоруссю й Казахстаном. Вимагає експертної оцінки й неприєднання України до стандартів СОТ у сфері державних закупівель.

Очікується участь у заході заступника керівника Головного управління з питань міжнародних відносин Адміністрації Президента Володимира Балути, представників Міністерства економічного розвитку й торгівлі, а також одного з розробників Угоди СОТ про державні закупівлі, професора Віденської дипломатичної академії та Віденського університету Фридла Вайса.

Представники ЗМІ мають акредитуватися (Світлана Лебеденко, 066 28 00 904, lebedenko.svitlana@gmail.com).

Програма семінару

Фонд “Правова просвіта”
(062) 381 14 54
zkonst@donnu.edu.ua

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: