Як виконують рішення судів стосовно реалізації соціальних прав громадян?

22 грудня об 11:00 у Львові відбудеться громадське обговорення “Проблеми виконання рішень судів стосовно реалізації соціальних прав громадян”

22 грудня об 11:00 у Львівському прес-клубі ринкових реформ (просп. Шевченка, 11, другий поверх),відбудеться громадське обговорення “Проблеми виконання рішень судів стосовно реалізації соціальних прав громадян”. Захід організовує Громадська рада при Львівській обладміністрації й Інформаційно-правовий центр “Наше право” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час заходу буде проаналізовано проблеми, що перешкоджають реалізації соціальних прав громадян України на отримання передбачених законодавством виплат, надбавок і компенсацій (дітям війни, особам, що постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи, особам, що перебувають у відпустці по догляду за дитиною до трьох років, працюючим пенсіонерам тощо), а також виконання судових рішень стосовно реалізації соціальних прав громадян. На круглому столі представлять результати дослідження з цієї проблематики, а також вироблять пропозиції щодо вирішення зазначених проблем.

До участі в обговоренні запрошують представників інститутів громадянського суспільства, територіальних підрозділів Пенсійного фонду України, системи соціального захисту населення, Державної виконавчої служби, медіа та всіх зацікавлених.

Для участі слід зареєструватися до 20 грудня.

Інформаційно-правовий центр “Наше право”
Тетяна Дембіцька
(032) 236 70 49
nashepravo@gmail.com

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: