Як відбувається дерегуляція господарської діяльності у Волинській області?

28 вересня о 12:00 у Луцьку (вул. Коперніка, 36-А, 3-й поверх, офіс 3) відбудеться прес-конференція “Результати реалізації проекту “Громадський моніторинг реформи з дерегуляції господарської діяльності на місцевому рівні”

28 вересня о 12:00 у Луцьку (вул. Коперніка, 36-А, 3-й поверх, офіс 3) відбудеться прес-конференція “Результати реалізації проекту “Громадський моніторинг реформи з дерегуляції господарської діяльності на місцевому рівні”. Захід організовує Інститут аналізу державної та регіональної політики за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Питання для обговорення:
· Як відбувається дерегуляція господарської діяльності у Волинській області?
· Чи покращилася регуляторна діяльність органів виконавчої влади й місцевого самоврядування Волинської області?
· Чи підвищилась ефективність роботи дозвільних центрів при видачі дозволів суб’єктам господарювання?

У заході візьмуть участь представники громадських організацій підприємців, суб’єктів господарювання та засобів масової інформації.

Представникам ЗМІ слід попередньо акредитуватися.

Контакти:
Інститут аналізу державної та регіональної політики
Інна Сергійчук
050 021 82 66
iadrp@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: