Як Ви оцінюєте результати прискореного перегляду регуляторних актів?

ДОГО “Дніпропетровський координаційно-експертний центр із питань регуляторної політики” проводить опитування “Як Ви оцінюєте результати прискореного перегляду регуляторних актів?”

ДОГО “Дніпропетровський координаційно-експертний центр із питань регуляторної політики” проводить опитування “Як Ви оцінюєте результати прискореного перегляду регуляторних актів?” Ініціативу підтримує програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Підприємцям і посадовцям органів місцевого самоврядування пропонують відповісти на питання в анкеті. Відповіді дозволять розробити дієві рекомендації, які підвищать ефективність реформ у сфері підприємництва.

Анкету можна заповнити онлайн тут або тут.

2011 року в Україні було проведено реформу дерегулювання, але, за словами експертів, замість покращення бізнес-клімату відбулося його суттєве погіршення. Фахівці хочуть з’ясувати, які помилки було допущено під час прискореного перегляду регуляторних актів і що треба зробити, щоб надалі подібні реформи були успішними.

ДОГО “Дніпропетровський координаційно-експертний центр із питань регуляторної політики”
(056) 744 42 24
dcecrp@i.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: