Як в Україні вирішують проблему електронних відходів?

20 листопада об 11:30 у Києві відбудеться прес-конференція “Як в Україні вирішують проблему електронних відходів за європейськими стандартами”

20 листопада об 11:30 у Києві (ІА “УНІАН”, вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція “Як в Україні вирішують проблему електронних відходів за європейськими стандартами”. Захід проводить ВЕГО “Мама-86” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники:
– Зоряна Міщук, виконавчий директор ВЕГО “Мама-86”;
– Ольга Квашук, координатор проектів Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”;
– Ольга Цигульова, керівник проекту ВЕГО “Мама-86”;
– Ганна Виговська, завідувач кафедри екологічної безпеки Державної екологічної академії післядипломної освіти й управління;
– Вікторія Рубан, начальник відділу зв’язків із громадськістю компанії “МТС-Україна”;
– Юрій Гірман, директор департаменту екологічної безпеки та дозвільної системи Міністерства екології та природних ресурсів.

Питання для обговорення:
– проблема електронних відходів у світі й Україні;
– результати аналізу політики поводження з електронними відходами в Україні та країнах Євросоюзу;
– що слід зробити в Україні для наближення вирішення проблеми електронних відходів до стандартів ЄС і захисту прав споживачів;
– європейські екологічні стандарти та вимоги в дії в Україні (Національна програма “Викидай правильно!” зі збору відпрацьованих батарейок і їх утилізації згідно з європейськими екологічними стандартами).

Акредитація представників ЗМІ обов’язкова.

В останні роки в усьому світі фіксується стрімке зростання нового виду відходів – продуктів цивілізації та нових технологій, які отримали назву “електронні відходи”. Багато з них містять токсичні важкі метали, бромовані антипірени, флуорохлоровуглеводні, поліхлоровані біфеніли, полівінілхлорид. Експерти підрахували, що до 70% небезпечних для довкілля та здоров’я людини речовин, які є у твердих побутових відходах, міститься саме в електронних відходах.

Контакти:
ВЕГО “Мама-86”
(044) 234 69 29
097 108 52 42
info@mama-86.org.ua

***

Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” сприяє європейській інтеграції України через поєднання зовнішних вимог Європейського Союзу, які випливають із підписаних міжнародних домовленостей, з підтримкою їх відстоювання та просування з боку українського громадянського суспільства, громадських організацій, які працюють заради утвердження європейських цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: