Як утилізувати електронні відходи за європейськими стандартами?

30 травня о 10:30 у Києві (вул. Володимирська, 55, великий конференц-зал Національної академії наук) відбудеться круглий стіл, присвячений вирішенню проблеми електронних відходів в Україні за європейськими стандартами

30 травня о 10:30 у Києві (вул. Володимирська, 55, великий конференц-зал Національної академії наук) відбудеться круглий стіл, присвячений вирішенню проблеми електронних відходів в Україні за європейськими стандартами. Захід проводить Всеукраїнська екологічна громадська організація “Мама-86” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час круглого столу буде представлено огляд політики поводження з електронними відходами в Україні та Європейському Союзі, а також напрацьовані експертні рекомендації щодо комплексного вирішення проблеми електронних відходів в Україні згідно зі стандартами ЄС.

До участі в заході запрошують представників центральних і місцевих органів влади, представництв, програм, міжнародних проектів, наукових установ та навчальних закладів, фахівців та експертів, які працюють у сфері поводження з відходами, представників тематичних неурядових організацій, європейського й українського бізнесу, засобів масової інформації.

Заявки на акредитацію представників ЗМІ приймають електронною поштою на адресу info@mama-86.org.ua до 27 травня.

Контакти:
Всеукраїнська екологічна громадська організація “Мама-86”
Ольга Цигульова
(044) 227 02 57
067 403 26 09
tsygulyova@mama-86.org.ua

***

Мета Європейської програми  – сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: