Як Україна виконує План дій із візової лібералізації?

20 лютого з 10:00 до 13:00 в Києві відбудеться круглий стіл “Як Україна виконує План дій із візової лібералізації? Підсумки громадського моніторингу”

20 лютого з 10:00 до 13:00 в Києві, в інформагенції “Укрінформ” (вул. Богдана Хмельницького, 8/16), відбудеться круглий стіл “Як Україна виконує План дій із візової лібералізації? Підсумки громадського моніторингу”. Захід проводить Громадська ініціатива “Європа без бар’єрів” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Теми для обговорення:
· Результати громадського моніторингу виконання ПДВЛ: чи виконали, що обіцяли? Як вирівняти диспропорцію у виконанні ПДВЛ?
· Хто та як виконує завдання ПДВЛ? Порівняльна оцінка результатів роботи центральних органів виконавчої влади, залучених до процесу візової лібералізації.
· Утрачене лідерство? Як виглядає прогрес України на тлі інших країн регіону?
· Вплив політичних чинників на візову лібералізацію.
· Чи є ефективною технічна допомога ЄС для підтримки реформ України у сфері візової лібералізації?
· Міграційний потенціал України в контексті перспектив безвізового режиму з ЄС.

До участі в заході запрошують представників Координаційного центру з виконання ПДВЛ, Міністерства закордонних справ, Верховної Ради, Представництва ЄС в Україні, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства юстиції, Міграційної служби, провідних експертів державних і неурядових аналітичних центрів, громадських діячів, журналістів.

Громадська ініціатива “Європа без бар’єрів”
Мар’яна Кузьо, maryana.kuzio@gmail.com
Ірина Сушко, iryna_sushko@ukr.net
(044) 238 68 43

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: