Як Україна реалізує екологічні пріоритети співпраці з ЄС?

20 червня о 13:30 у Києві (ІА “УНІАН”, вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція “Прогрес у реалізації екологічних пріоритетів двостороннього співробітництва між Україною та ЄС”

20 червня о 13:30 у Києві (ІА “УНІАН”, вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція “Прогрес у реалізації екологічних пріоритетів двостороннього співробітництва між Україною та ЄС”. Захід проводить Ресурсно-аналітичний центр “Суспільство і довкілля” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Питання для обговорення:
– Чи досить зусиль докладає Україна для реалізації екологічних пріоритетів Порядку денного асоціації Україна-ЄС і Дорожньої карти Східного Партнерства?
– Які основні перешкоди на шляху прогресу?
– Яка ситуація з екологічним урядуванням і реалізацією міжнародних екологічних зобов’язань?
– Що можуть зробити державні органи для покращення ситуації?

Учасники:
– Наталія Андрусевич, голова правління РАЦ “Суспільство і довкілля”;
– Зоряна Міщук, виконавчий директор ВЕГО “Мама-86”;
– Сергій Вихрист, експерт Європейського Еко-Форуму.

Контакти:
Ресурсно-аналітичний центр “Суспільство і довкілля”
(032) 24 222 84
office@rac.org.ua

***

Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” сприяє європейській інтеграції України через поєднання зовнішних вимог Європейського Союзу, які випливають із підписаних міжнародних домовленостей, з підтримкою їх відстоювання та просування з боку українського громадянського суспільства, громадських організацій, які працюють заради утвердження європейських цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: